0216 484 13 13

Taşdelen Web Tasarım


Taşdelen web tasarımı olarak iyi bir web site tasarımında nelere dikkat edilmeli konu başlığı altında web tasarımı kurallarını inceleyeceğiz.

İyi bir web sitesi sahibi olmanın ilk yolu iyi bir tasarıma sahip olmaktır. En uygun tasarımın yapılması, projenizin daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır. Yapılacak olan web sitesi tasarımı geliştirilmeye uygun olmalıdır. Aksi takdirde sabit ve gelişime uygun olmayan site tasarımı, bir sonraki dönemlerde siteyi tekdüze ve sıradan kılacaktır. Eklemek istenilen yeni özellikler için site tasarımı en baştan yapılmak zorunda kalınacak ve bu da yazılım anlamında bir hayli zamanınızı alacaktır.

Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu, bir şekilde sitenizin linkine tıklar ve ilk 8 saniye içerisinde siteniz ile ilgili kararını verir. Bu karara göre sayfanızı ziyaret etmeye devam eder veya sayfanızdan ayrılıp diğer sitelere yönelirler.

Analiz

Oluşturulacak web projesi için ilk olarak talepleriniz öğrenilir ve firmanızın proje doğrultusundaki ihtiyaçları analiz edilir.

Strateji & Planlama

Analiz edilen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlenerek proje planlaması yapılır ve bu doğrultuda iş planı oluşturulur.

Uygulama & Geliştirme

Hazırlanan strateji ve planlamaya göre uygulama kısmına geçilir, her proje ileriye dönük geliştirilebilir alt yapıda hazırlanır.

  • html 5 logo html 5 logo
  • css 3 logo css 3 logo
  • jquery logo jquery logo
  • php logo php logo
  • mysql logo mysql logo