0216 484 13 13

Web Site Tasarım


GGA Ajans olarak web site tasarımınızı hızlı ve eksiksiz bir şekilde verilen süre doğrultusunda sizelere teslim ederiz.

Alternatif arıyorsanız, işte yazının bundan sonrası oldukça önemli. Uygun fiyatlı ve kaliteli tasarımlar için çeşitli kaynaklar bulunmakta. Bu kaynaklarda yine kurumsal tasarım şirketleri veya freelance tasarım işi yapan kişilerin çalışmaları yer alıyor. Ancak bir farkla, belirli bir fiyatlandırma politikası olduğu için, kurumsal veya bireyler çalışmalar olmaları fark etmeksizin, işin boyutuna ve kalitesine göre belirli sınırlarda ve genelde aynı oranlarda fiyatlarla çok kaliteli tasarımlar satılıyor.

Web sitenizin alt yapısına göre (HTML, WordPress, E-ticaret vb.) ihtiyacınız olabilecek bir çok kategoride bulunan binlerce hatta milyonlarca tasarım arasından inceleyerek ve online olarak test ederek ihtiyacınıza yönelik yeni nesil çözümler bulabilirsiniz.

Analiz

Oluşturulacak web projesi için ilk olarak talepleriniz öğrenilir ve firmanızın proje doğrultusundaki ihtiyaçları analiz edilir.

Strateji & Planlama

Analiz edilen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlenerek proje planlaması yapılır ve bu doğrultuda iş planı oluşturulur.

Uygulama & Geliştirme

Hazırlanan strateji ve planlamaya göre uygulama kısmına geçilir, her proje ileriye dönük geliştirilebilir alt yapıda hazırlanır.

  • html 5 logo html 5 logo
  • css 3 logo css 3 logo
  • jquery logo jquery logo
  • php logo php logo
  • mysql logo mysql logo