0216 484 13 13

HAKKIMIZDA


hakkimizda

Her şey bir çizgi ile başladı. 2016 şubat ayında hizmet verdiğimiz bu ajansta, geçmişte kazandığımız bilgileri size daha ekonomik ve kreaktif çalışmalar sunarak GGA yani (Genç Girişim Ajans) bünyesinde çözüm ortaklığını sizler için kurduk.

GGA üstlendiği tüm işlerde idealist, gayretli, içten, güvenilir, ilgili, gelenekçi, ilerici, girişimci, ilkeli, gizemli, ilginç, garantici, iyi, güzel ve dahasıdır. Enerjisini ve yaratıcılığını insani duygulardan besleyen genç, dinamik ve yenilikçi GGA ekibi, fikrettiği tasarımlar ve ürettiği projelerdeki farklılığını, çalışmalarındaki disiplinli koordinasyonunu, donanımlı eğitim ve kayda değer tecrübeleriyle destekler.

Üstlendiğimiz her zaman daha iyisi ve her zaman daha ileriye misyonumuz ile bir çok müşterimizin projesini tamamladık ve yayına açtık . Ufkumuzun ve hayal gücümüzün geniş olması ile de çokça grafik tasarımı çalışmasında yer aldık ve almayada devam etmekteyiz.

Analiz

Oluşturulacak web projesi için ilk olarak talepleriniz öğrenilir ve firmanızın proje doğrultusundaki ihtiyaçları analiz edilir.

Strateji & Planlama

Analiz edilen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlenerek proje planlaması yapılır ve bu doğrultuda iş planı oluşturulur.

Uygulama & Geliştirme

Hazırlanan strateji ve planlamaya göre uygulama kısmına geçilir, her proje ileriye dönük geliştirilebilir alt yapıda hazırlanır.

  • html 5 logo html 5 logo
  • css 3 logo css 3 logo
  • jquery logo jquery logo
  • php logo php logo
  • mysql logo mysql logo